n Genealogia genetyczna: Kupony zniżkowe na testy DNA - zima 2017

Kupony zniżkowe na testy DNA - zima 2017Family Tree DNA rozpoczęło właśnie świąteczną promocję genealogicznych testów DNA - to świetna okazja, by utrwalić rodzinny DNA, zwłaszcza najstarszych członków w rodzinie.

Nowe ceny:


Testy można zamówić bezpośrednio w FTDNA, klikając tutaj. Zachęcam również do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o genealogii genetycznej.

Kupony

Osoby, które wykonały już wcześniej test w FTDNA, w trakcie trwania promocji otrzymują co tydzień jednorazowy losowy kupon zniżkowy, który można zobaczyć po zalogowaniu się na swoje konto. Obniża on dodatkowo cenę testów, czasem o kilkadziesiąt dolarów. Kupony mogą być wykorzystane przez każdego bez względu na to, czy wcześniej zamawiał test w FTDNA, czy nie.

Jeśli nie potrzebują Państwo kuponu zniżkowego, można go udostępnić w poniższym spisie kuponów, żeby ktoś inny mógł go wykorzystać. Można również używać kuponów z tej listy - po wykorzystaniu kuponu proszę wpisać "TAK" w rubryce "Wykorzystany?", żeby inni użytkownicy wiedzieli, które kupony są jeszcze dostępne.


Wszystkim genealogom i osobom zainteresowanym genetycznym pochodzeniem życzę wielu ciekawych odkryć, rozwiązania rodzinnych zagadek i poznania nowych krewnych genetycznych!Przeczytaj również:

1 komentarz:

  1. Hej, czy są jakieś kupony jeszcze na Family Finder?

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.